MOVit Brusinky Premium ACUTE & LONG-TERM, 60 tablet

MOVIT Brusinky Premium ACUTE & LONG-TERM, 60 tablet

Komplexní přípravek pro péči o močové cesty určený jak pro intenzivní, tak dlouhodobý režim užívání. Obsahuje špičkový extrakt z kanadských brusinek CystiCran® s vysokým a definovaným obsahem látek proantokyanidinů**(PAC).

Doporučená maloobchodní cena:  349 Kč

PRO NORMÁLNÍ FUNKCI MOČOVÉHO ÚSTROJÍ
PRO AKUTNÍ I DLOUHODOBÉ UŽÍVÁNÍ

Komplexní přípravek pro péči o močové cesty určený jak pro intenzivní, tak dlouhodobý režim užívání. Obsahuje špičkový extrakt z kanadských brusinek CystiCran® s vysokým a definovaným obsahem látek proantokyanidinů**(PAC), extrakt Zlatobýlu obecného k podpoře zdraví močových cest, inaktivovaný lyzát Escherichia coli (E.coli), a dále vitamin D3 k podpoře imunitního systému. Aktivní bakterie E.coli bývají nejčastější příčinou napadení močových cest. Obsah PAC při intenzivním režimu v denní dávce odpovídá 507 600 mg kanadských brusinek.

Obsah v 1 tabletě

Aktivní látka Hmot. v 1 tbl % RHP* Hmot. v 3 tbl % RHP*
CystiCran®, extrakt z brusinek 36 mg 108 mg
Zlatobýl obecný extrakt 20 mg 60 mg
Escherichia coli Lysatum inactivatum 5 mg 15 mg
Vitamin D3 5µg 100 15 µg 300

* % referenční hodnoty příjmu (RHP) – není stanoveno

Složení

Kolagenní hydrolyzát COLPROPUR D, CystiCran® – extrakt z kanadských brusinek, extrakt ze Zlatobýlu obecného, Escherichia coli Lysatum inactivatum, protispékavá látka stearan hořečnatý, cholekalciferol. Potah: HPMC.

Doporučené dávkování

Intenzivní režim ACUTE: 3 tablety denně po dobu 4-6 dnů, důkladně zapít vodou. Tablety lze užít najednou nebo užívání rozložit během dne. Obsah PAC v denní dávce odpovídá 507 600 mg kanadských brusinek.
Dlouhodobý režim LONG-TERM: 1 tableta denně, důkladně zapít vodou. Obsah PAC v denní dávce odpovídá 169 200 mg kanadských brusinek.
Po ukončení intenzivního režimu doporučujeme přejít na dlouhodobý režim po dobu alespoň 3 týdny.

Upozornění

Není určeno pro děti mladší 12 let. Ukládejte mimo dosah dětí. Není určeno jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Spotřebujte do konce data uvedeného na obalu.

Skladování

Skladujte v suchu a temnu při teplotě od 5 do 25 °C, bez přímého slunečního záření.

Distributor MOVit Energy
EAN 8594202101099
PDK 4821451
ADC
DMOC vč. DPH 349 Kč
Forma tablety
Cesta podání perorální
Šířka balení 131 mm
Výška balení 84 mm
Hloubka balení 20 mm
Hmotnost balení 38 g
Hmotnost obsahu 17 g
Trvanlivost 24 měsíců