MOVit Kurkumin 500 mg FORTE + Piperin 60 kapslí

MOVit Kurkumin 500 mg FORTE + Piperin 60 kapslí

Prémiový produkt s nejvyšším obsahem čistého kurkuminu v jedné kapsli na českém a slovenském trhu, posílený extraktem z černého pepře obsahujícím piperin pro vysokou a zaručenou vstřebatelnost. Min. 95% kurkumin je získáván extrakcí z oddenku kurkumy dlouhé (Curcuma longa). Je silným antioxidantem a přispívá k normální funkci imunitního, dýchacího, nervového, kardiovaskulárního systému, k podpoře jaterních funkcí, kloubů, kostí, trávicího komfortu a k normálnímu stavu pokožky. 

Prémiový produkt s nejvyšším obsahem čistého kurkuminu v jedné kapsli na českém a slovenském trhu.

Doporučená maloobchodní cena:  399 Kč

Prémiový produkt s nejvyšším obsahem čistého kurkuminu v jedné kapsli na českém a slovenském trhu, posílený extraktem z černého pepře obsahujícím piperin pro vysokou a zaručenou vstřebatelnost. Min. 95% kurkumin je získáván extrakcí z oddenku kurkumy dlouhé (Curcuma longa). Je silným antioxidantem a přispívá k normální funkci imunitního, dýchacího, nervového, kardiovaskulárního systému, k podpoře jaterních funkcí, kloubů, kostí, trávicího komfortu a k normálnímu stavu pokožky. 

Obsah v 1 tabletě

Účinná látka Množství  % RHP*
Kurkumin  500 mg

* referenční hodnota příjmu 

Složení

kurkumin – extrakt Curcuma longa rhizome, protispékavá látka – stearan hořečnatý rostlinného původu, extrakt plodu černého pepře (Piper nigrum) obsahující piperin, HPMC kapsle

Doporučené dávkování

1-2 kapsle denně při jídle. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Kurkumin je přírodní látkalipofilní povahy, proto se vstřebávajá lépe při užívání při jídle nebo bezprostředně po jídle. Při zátěži organismu jak tělesné, tak duševní, doporučujeme užít bezprostředně po výkonu či stresové zátěži. Optimální je užívat při nejkaloričtějším jídle během dne ( obvykle to bývá oběd, případně snídaně)

Upozornění

Není určeno jako náhrada pestré stravy. Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy.  Neužívejte při žlučových kamenech, obstrukcích žlučníku a při žaludečních vředech. Ukládejte mimo dosah dětí! 

Skladování

Skladujte v suchu a temnu při teplotě +4 až +25 °C.

Distributor MOVit Energy
EAN 8594202101020
PDK 4772126
ADC
DMOC vč. DPH 399 Kč
Forma tablety
Cesta podání perorální
Šířka balení 63 mm
Výška balení 96 mm
Hloubka balení 63 mm
Hmotnost balení 68 g
Hmotnost obsahu 36 g
Trvanlivost 24 měsíců