MOVit Probiotika EXTRA STRONG 90 veganských kapslí

MOVit Probiotika EXTRA STRONG 90 veganských kapslít

MOVit Probiotika EXTRA STRONG obsahuje komplex 11 kmenů laktobacilů a bifidobakterií a vitamin C, který přispívá k normální funkci imunitního systému.

Doporučená maloobchodní cena:  399 Kč

ŠIROKÉ SPEKTRUM PROBIOTIK S PREBIOTIKY

90 veganských kapslí

Přípravek obsahuje komplex 11 kmenů laktobacilů a bifidobakterií a vitamin C, který přispívá k normální funkci imunitního systému.

Probiotické (přátelské) bakterie jsou nezbytnou součástí našich střev a označujeme je jako střevní mikroflóru. Střevní mikroflóra zásadním způsobem ovlivňuje imunitu, podílí se na zažívání a trávení, napomáhá vyrábět vitamin B12 a vitamin K a představuje přirozenou bariéru vůči patogenním mikroorganismům způsobujícím infekce. 

až 22 miliard CFU v denní dávce

široké spektrum 11 ověřených a přesně specifikovaných kmenů přátelských bakterií

vhodné při a po užívání antibiotik

doporučené při cestování a změně stravy

k doplnění střevní mikroflóry

pro dospělé a děti od 3 let, vhodný i pro těhotné a kojící ženy

 

Denní dávka obsahuje:

Složka  Obsah ve 2 kapslích %RHP*
Probiotický komplex: Lactobacillus acidophilus LA85, Bifidobacterium lactis BLa80, Lactobacillus rhamnosus LRa05, Bifidobacterium breve BBr60, Lactobacillus bulgaricus LB42, Lactobacillus plantarum Lp90, Lactobacillus casei LC89, Lactococcus lactis LLa61, Bifidobacterium bifidum BBi32, Streptococcus thermophilus ST81, Lactobacillus paracasei LC86 22 mld. CFU*** **
Vitamin C 80 mg 100
Inulin 60 mg **

*RHP= referenční hodnota příjmu, **RHP není stanovena, ***CFU je počet živých mikroorganismů tvořících kolonie (colony-forming units) bezprostředně po výrobě produktu

Složení

Probiotický komplex, kyselina L-askorbová, inulin, HPMC kapsle.

Doporučené dávkování

 1–2 kapsle denně při jídle. Mikroorganismy jsou schopné přežít různé podmínky v žaludku nebo střevech, avšak jejich přežití je lepší, pokud jsou užité spolu s jídlem jako například ovesnou kaší s nízkotučným mlékem v porovnání s užitím jenom s vodou nebo džusem.

Pokud nejste vy nebo vaše dítě schopni kapsli polknout, lze ji otevřít a obsah zamíchat s trochou tekutiny o teplotě do 30 °C.

Upozornění

Není určeno jako náhrada pestré stravy. Není určeno pro děti do 3 let. Ukládejte mimo dosah dětí! Nepřekračujte doporučené denní dávkování.  Spotřebujte do data uvedeného na obalu.

Skladování

Skladujte v suchu a temnu při teplotě +4 až +25 °C v originálním balení, mimo přímé sluneční světlo nebo reflektory.

Distributor MOVit Energy
EAN 8594202101266
PDK 4836731
ADC
DMOC vč. DPH 399 Kč
Forma kapsle
Cesta podání perorální
Šířka balení 63 mm
Výška balení 114 mm
Hloubka balení 63 mm
Hmotnost balení 78 g
Hmotnost obsahu 43 g
Trvanlivost 24 měsíců