MOVit Probiotika - komplex laktobacilů a bifidobakterií 30+10 cps.

MOVit Probiotika – komplex laktobacilů a bifidobakterií 30+10 cps.

MOVit Probiotika obsahují nadstandardní množství živých bakterií (CFU) – 10 mld. v jedné kapsli. Laktobacily a další probiotika jsou živé mikroorganismy, které se přirozeně vyskytují ve střevech a udržují rovnováhu střevní mikroflóry, zabraňují přemnožení škodlivých bakterií, pomáhají při trávení potravy.

Doporučená maloobchodní cena:  179 Kč

Přípravek obsahuje komplex 6 kmenů laktobacilů a bifidobakterií a vitamin C, který přispívá k normální funkci imunitního systému.

Probiotické (přátelské) bakterie jsou nezbytnou součástí našich střev a označujeme je jako střevní mikroflóru. Střevní mikroflóra zásadním způsobem ovlivňuje imunitu, podílí se na zažívání a trávení, napomáhá vyrábět vitamin B12 a vitamin K a představuje přirozenou bariéru vůči patogenním mikroorganismům způsobujícím infekce. 

 

Složení kapsle Obsah/2 kapsle % RHP*/2 kapsle
Komplex 6 kmenů laktobacilů a bifidobakterií 20×109 CFU **
VITAMIN C 40,0 mg  50

* referenční hodnota příjmu 

** RHP není stanovena

 

Složení

Plnidlo (maltodextrin), kapsle (stabilizátor hydroxypropylmethylcelulosa), komplex 6 kmenů vitálních mikroorganismů (Lactobacillus paracasei, Lactobacillus acidophilus, Lactobacillus rhamnosus, Bifidobacterium lactis, Bifidobacterium breve, Lactobacillus plantarum), L-askorbová kyselina.

Doporučené dávkování

1 kapsle 1–2× denně při jídle. Nepřekračujte doporučené denní dávkování.

Upozornění

Není určeno jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Produkt není určen pro děti do 3 let. Ukládejte mimo dosah dětí! Dbejte na různorodou a vyváženou stravu a zdravý životní styl. Nedoporučuje se užívat v případě alergie na kasein. 

Skladování

Skladujte při teplotě od 4 do 25 °C. Pro optimální stabilitu ukládejte přípravek po otevření na chladném a suchém místě, nejlépe v chladničce.

Distributor MOVit Energy
EAN 8594202101273
PDK 4828639
ADC
DMOC vč. DPH 179 Kč
Forma kapsle
Cesta podání perorální
Šířka balení 49 mm
Výška balení 89 mm
Hloubka balení 49 mm
Hmotnost balení 50 g
Hmotnost obsahu 19 g
Trvanlivost 24 měsíců