MOVit Probiotika PREMIUM Box - komplex laktobacilů a bifidobakterií 90+90 veganských kapslí

MOVit Probiotika PREMIUM Box – komplex laktobacilů a bifidobakterií 90+90 veganských kapslí

Laktobacily a další probiotika jsou živé mikroorganismy, které se přirozeně vyskytují ve střevech a udržují rovnováhu střevní mikroflóry, zabraňují přemnožení škodlivých bakterií, pomáhají při trávení potravy.

Doporučená maloobchodní cena:  599 Kč

Přípravek obsahuje komplex 6 kmenů laktobacilů a bifidobakterií a vitamin C, který přispívá k normální funkci imunitního systému.

Probiotické (přátelské) bakterie jsou nezbytnou součástí našich střev a označujeme je jako střevní mikroflóru. Střevní mikroflóra zásadním způsobem ovlivňuje imunitu, podílí se na zažívání a trávení, napomáhá vyrábět vitamin B12 a vitamin K a představuje přirozenou bariéru vůči patogenním mikroorganismům způsobujícím infekce. 

Při průjmech, zácpě, infekcích a po užívání antibiotik bývá střevní mikroflóra narušená, což se může negativně projevit na celkovém zdravotním stavu. Proto je vhodné živé bakterie typické pro střevní mikroflóru doplňovat prostřednictvím doplňků stravy zvaných probiotika.

Probiotika je doporučeno užívat i při jakékoliv změně ve stravování a změně prostředí, například při cestování do zahraničních destinací. V tom případě začněte s užíváním probiotik již min. týden před odjezdem.

Probiotika MOVit

– nadstandardní množství živých bakterií (CFU) – 10 mld. v jedné kapsli

– vybrané, příznivě působící  kmeny Lactobacilů a Bifidobakterií

– acidorezistentní kapsle pro ochranu živých bakterií před působením žaludeční kyseliny

– komplex 6 kmenů vitálních mikroorganismů (Lactobacillus paracasei, Lactobacillus acidophilus, Lactobacillus rhamnosus, Bifidobacterium lactis, Bifidobacterium breve, Lactobacillus plantarum)

– vitamin C pro posílení imunity a snížení únavy a vyčerpání

 

Složení kapsle Obsah/2 kapsle % RHP* v 2 kapslích
Komplex 6 kmenů laktobacilů a bifidobakterií 20×109 CFU **
VITAMIN C 40,0 mg  50

* referenční hodnota příjmu 

** RHP není stanovena

Složení

Plnidlo (maltodextrin), kapsle (stabilizátor hydroxypropylmethylcelulosa), komplex 6 kmenů vitálních mikroorganismů (Lactobacillus paracasei, Lactobacillus acidophilus, Lactobacillus rhamnosus, Bifidobacterium lactis, Bifidobacterium breve, Lactobacillus plantarum), L-askorbová kyselina.

Doporučené dávkování

1 kapsle 1–2× denně při jídle. Nepřekračujte doporučené denní dávkování.

Upozornění

Není určeno jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Produkt není určen pro děti do 3 let. Ukládejte mimo dosah dětí! Dbejte na různorodou a vyváženou stravu a zdravý životní styl. Nedoporučuje se užívat v případě alergie na kasein. 

Skladování

Skladujte při teplotě od 4 do 25 °C.  Pro optimální stabilitu ukládejte přípravek po otevření na chladném a suchém místě, nejlépe v chladničce.

Distributor MOVit Energy
EAN 8594202101150
PDK 4821469
ADC
DMOC vč. DPH 599 Kč
Forma kapsle
Cesta podání perorální
Šířka balení 132 mm
Výška balení 120 mm
Hloubka balení 66 mm
Hmotnost balení 186 g
Hmotnost obsahu 85,6 g
Trvanlivost 24 měsíců