MOVit Vitamin D3 800 I.U. pro děti, 90 tbl.

MOVit vitamin D3 800 I.U. pro děti, 90 tbl.

MOVit vitamin D3 800 I.U. ve formě chutných cucacích tablet je výborná volba pro doplnění velmi důležitého vitamínu D především dětem, ale i dospělým, zejména v obdobích nízké expozice slunečního záření a zvýšeného výskytu nakažlivých infekčních onemocnění.

Doporučená maloobchodní cena:  149 Kč

IMUNITA, SVALY, KOSTI a ZUBY 

90 cucavých tablet

MOVit vitamin D3 800 I.U. ve formě chutných cucacích tablet je výborná volba pro doplnění velmi důležitého vitamínu D především dětem, ale i dospělým, zejména v obdobích nízké expozice slunečního záření a zvýšeného výskytu nakažlivých infekčních onemocnění. Vitamin D přispívá k normální funkci imunitního systému, svalů, kostí a zubů. Umožňuje správné vstřebávání a ukládání vápníku a fosforu. 

Aktivní látky: 

Aktivní látka Obsah v 1 tbl. % RHP*
Vitamin D3 (cholekalciferol) 20 mcg (800 I.U.)       400

* % referenční hodnoty příjmu (RHP)

Složení

Sladidla sorbitol a xylitol, cholekalciferol, kyselina jablečná, pomerančové aroma, sladidlo sukralóza, protispékavá látka – stearan hořečnatý.

Doporučené dávkování

1 tableta 1x denně, zejména v období málo intenzivního slunečního záření (říjen až březen), dlouhodobého pobytu ve vnitřních prostorách a v období zvýšeného výskytu nakažlivých infekčních onemocnění. O dlouhodobém podávání (déle než 6 měsíců v kuse) se poraďte s lékařem.

Upozornění

Přípravek není určen pro děti do 3 let. Ukládejte mimo dosah dětí. Není určeno jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování.  Spotřebujte do data uvedeného na obalu. Nadměrná konzumace může vést k laxativním účinkům.

Skladování

Skladujte v suchu a temnu při teplotě od 4 do 25 °C.

Distributor MOVit Energy
EAN 8594202101280
PDK 4835709
ADC
DMOC vč. DPH 149 Kč
Forma tablety
Cesta podání perorální
Šířka balení 39 mm
Výška balení 72 mm
Hloubka balení 39 mm
Hmotnost balení 41 g
Hmotnost obsahu 25 g
Trvanlivost 24 měsíců