Omega 3 Rybí Olej FORTE, 315 mg EPA, 245 mg DHA, 60 tobolek

Omega 3 Rybí Olej FORTE, 315 mg EPA, 245 mg DHA, 60 tob.

MOVit Omega 3 rybí olej Forte obsahuje biologicky aktivní omega 3 nenasycené mastné kyseliny EPA (kyselina eikosapentaenová) a DHA (kyselina dokosahexaenová). Olej se získává z ryb žijících ve studených arktických vodách a je bez rybí pachutě.

Doporučená maloobchodní cena: 209 Kč

Omega 3 Rybí Olej Forte je extra bohatým zdrojem Omega-3 mastných kyselin EPA a DHA důležitých pro lidské zdraví a četné tělesné funkce. Nenasycené omega-3 mastné kyseliny jsou nezbytnou složkou stravy. Při nevyváženém a málo pestrém stravování je postrádáme nebo jich máme relativní nedostatek v poměru k omega-6 nenasyceným mastným kyselinám.

Benefity produktu:
prémiová kvalita: extra vysoký obsah omega-3 nenasycených mastných kyselin 700 mg v 1 tobolce – více než dvojnásobný ve srovnání s běžnými produkty
vysoká čistota: minimální obsah balastních tuků, garance nulového obsahu těžkých kovů
vhodný pro kardiaky, diabetiky, seniory, těhotné a kojící ženy, k podpoře paměti a mentálních funkcí mozku, k podpoře zraku a vyvážení stravy
bez rybí pachutě.

Účinky hlavních složek:
EPA a DHA přispívají k normální funkci srdce
DHA přispívá k normální funkci mozku, zraku a podporuje duševní vitalitu

Nezapomeňte, že zdravý způsob života a vyvážená strava zajišťují řádné fungování organismu a dobrou kondici.

Složení (v přepočtu na denní dávku – 1 tobolka)

rybí olej s 80% obsahem nenasycených mastných omega 3 kyselin (EPA – kyselina eikosapentaenová a DHA – kyselina dokosahexaenová), želatina, zahušťovadlo (glycerol), voda.

Dávkování

1–3× denně 1 tobolka. Pro lepší strávení užívejte vždy s jídlem nebo bezprostředně po jídle, kdy dochází ke zvýšenému vylučování žluči a tedy i lepšímu strávení oleje. Užití rybího oleje spolu s jídlem zároveň pomůže vstřebávání vitamínů rozpustných v tucích nacházejících se v přijaté potravě (vitaminy A, D, E, K). Nepřekračujte doporučené denní dávkování.

Upozornění

Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nevhodné pro děti do 3 let.

Skladování

Ukládejte mimo dosah dětí. Chraňte před přímým slunečním světlem. Skladujte v suchu, v uzavřeném obale při teplotě od +4 °C do +25 °C.

     

 

 

Distributor MOVit Energy
EAN 8594202100153
PDK 4564838
ADC 433117F7-B7CD-4B48-8A34-3AD42673FF63
DMOC vč. DPH 209 Kč
Forma tobolky
Cesta podání perorální
Šířka balení 69 mm
Výška balení 116 mm
Hloubka balení 69 mm
Hmotnost balení 98 g
Hmotnost obsahu 59 g
Trvanlivost 36 měsíců