Vitamínové balíčky pro firmy


Hledáte atraktivní benefit nebo zajímavý dáreček pro vaše zaměstnance či obchodní partnery?


Momentálně nabízíme vitamínové balíčky pro zaměstnance za zvýhodněnou cenu. Díky našim doplňkům stravy s vyšší vstřebatelností a vysokým obsahem účinných látek podpoříte imunitu svých zaměstnanců a kolegů, a vyvarujte se tak jejich zbytečnému onemocnění.

Každý chce být zdravý a fit. Proto věříme, že s naším firemním balíčkem nemáte šanci šlápnout vedle. Zdraví v nich ukryté přijde jistě vhod vašim kolegům, podřízeným, ale i obchodním partnerům. Zkrátka komukoliv.VITA BOX

Vitabox představuje nabídku ZÁKLADNÍHO vitaminového balíčku. A co je jeho součástí?

MOVit zinek chelát 15mg, 90 tablet: Zinek v chelátové, vysoce biodostupné a výborně vstřebatelné formě, je prospěšný pro svůj pozitivní vliv na kognitivní funkce, plodnost, podporu imunity, ale i udržení dobrého stavu kostí, nehtů a zubů.

MOVit vitamin D3 2000 I.U., 50 mcg, 90 tobolek: Vitamin D je velmi podstatný pro vstřebávání vápníku a podporu imunity. Důležitý je i pro lidi s obezitou, nadváhou, ženy v menopauze, ale i starší osoby, pracující ve znečištěném pracovním prostředí.

MOVit vitamin C 500g, 90 tablet: Vitamin C je známý pro svou sílu v podpoře naší imunity. A nejen to. Získal velkou roli ve schopnosti eliminovat únavu, vyčerpání a v neposlední řadě se podílí na normální tvorbě kolagenu.


VITAMINOVÉ BALÍČKY NA MÍRU:

 

Pokud vám nepadl do oka žádný z našich sestavených balíčků, není nic snazšího, než si ho nechat ‘‘ušít‘‘ na míru. Pokud je tou šťastnou obdarovanou žena, jistě ji potěší kombinace produktů pro podporu zdraví a krásy z naší Beauty řady. Darovat můžete i lepší koncentraci na mentální a fyzický výkon formou Dr. Booster. Jednoduše, je opravdu z čeho vybírat.

 

No a v případě, že budete potřebovat poradit s ideálním výběrem, jsme tu pro vás. Kontaktujte nás na obchod@movitenergy.cz a společně vybereme to pravé.